B - 11. NEDJELJA KROZ GODINU

16. LIPNJA 2024.

PETAK: SV. ALOJZIJE GONZAGA, REDOVNIK

- Od sljedeće nedjelje (23. lipnja) i tijekom srpnja i kolovoza raspored svetih misa radnim danom ostaje isti, a nedjeljom mise će biti prijepodne u 8:00 i 10:00, te popodne u 18:30 sati.

- Večeras nakon večernje mise održat će se orguljaški koncert Filipa Radića. Više informacija na oglasnoj ploči. Svi ste dobrodošli!

- Naša župa organizira hodočašće za mlade Majci Božjoj Bistričkoj. Hodočastit će se u noći s 12. na 13. srpnja i sudjelovati na svečanoj misi u 11 u svetištu. Pozivamo mlade od 16 do 30 godina da se prijave u sakristiji do 7. srpnja. Više informacija na oglasnoj ploči!

- Susret Obiteljske zajednice je u nedjelju 23. lipnja 2024. u 12 sati na svetoj misi u svetištu Majke Božje Sljemenske Kraljice Hrvata. Svi ste dobrodošli!

- Župni listić s današnjim 40. brojem završava svoju drugu sezonu. Nastavljamo opet na jesen! Hvala svima koji pomažu u njegovoj izradi i svima koji ga čitaju!