B - 13. NEDJELJA KROZ GODINU

30. LIPNJA 2024.

SRIJEDA: SV. TOMA, APOSTOL, BLAGDAN
PETAK: SV. ĆIRIL, MONAH I METOD, BISKUP; SLAVENSKI APOSTOLI I SUZAŠTITNICI EUROPE, BLAGDAN
SUBOTA: SV. MARIJA GORETTI, DJEVICA I MUČENICA

- Podsjećamo: preko ljeto raspored svetih misa radnim danom ostaje isti, a nedjeljom mise će biti prijepodne u 8:00 i 10:00, te popodne u 18:30 sati. Također od sutra; 1. srpnja odlukom HBK iznos misnog stipendija je 10EUR.

- Župni ured u ljetnom rasporedu radi svakim radnim danom po dogovoru poslije svetih misa. Potražite svećenika poslije mise u sakristiji ili ga pričekajte ispred ureda ujutro oko 7.30 sati i/ili navečer oko 19:00 sati.

- U petak je prvi petak – cjelodnevno klanjanje u crkvi i blagoslov s Presvetim prije večernje mise. U subotu je prva subota i cenakul u 9.00 h.

- Naša župa organizira hodočašće za mlade Majci Božjoj Bistričkoj. Hodočastit će se u noći s 12. na 13. srpnja i sudjelovati na svečanoj misi u 11 u svetištu. Pozivamo mlade od 16 do 30 godina da se prijave u sakristiji do 7. srpnja. Više informacija na oglasnoj ploči!

- Onima koji odlaze na godišnji odmor želimo sretan put!