8. RUJNA 2024.

PETAK: SV. IVAN ZLATOUSTI, SPOMENDAN
SUBOTA: UZVIŠENJE SV. KRIŽA, BLAGDAN

Od danas je redoviti raspored nedjeljnih sv. misa: 8.00, 9.30, 11.00 i 18.30.
Navečer započinju i mise na engleskom jeziku, nedjeljom u 17 sati.

- Danas je zavjetno hodočašće vjernika grada Zagreba Majci Božjoj Bistričkoj, a na kojem sudjeluje i naša župa. Povezani smo u molitvi.

- Sljedeći tjedan župni ured radi uobičajeno od utorka do petka ujutro od 10 do 12 i popodne od 17 do 18 sati.

- Sljedeće nedjelje pod večernjom misom u 18.30 p. Ivan Tambolaš slavi zlatni jubilej - 50. obljetnicu svećeništva. Svi ste dobrodošli!

- Večeras se nastavljaju kateheze Neokatekumenskog puta za mlade i odrasle u donjoj velikoj dvorani. Više informacija na oglasnoj ploči.

- Župni listić je započeo svoju treću sezonu, možete ga uzeti na stoliću.

- Danas je s nama vlč. Simon Peter Losire, iz župe Bezgrešnog srca Marijina, Morulem, Uganda. Progovorit će nam malo o životu u Ugandi i misiji Adea, za koju molimo i vašu pomoć (kutija je pri dnu crkve), a poslije njega, volonterka centra Ignacije predstavit će nam kratko volontersku mrežu Ante Gabrić.