15. RUJNA 2024.

UTORAK: SV. HILDEGARDA IZ BINGENA, REDOVNICA, CRKV. NAUČITELJICA
PETAK: SV. ANDRIJA KIM I DRUGOVI, MUČENICI
SUBOTA: SV. MATEJ, APOSTOL I EVANĐELIST

- Sljedeće nedjelje 22.09. pod sv. misom u 9.30 sati je zaziv Duha Svetoga za novu školsku godinu i blagoslov torbi i knjiga prvašića. Pozivamo djecu na probu pjevanja ovu subotu u 10.00 sati, kako bi se što bolje pripremili za misu Zaziva D. Svetoga. Sljedeće nedjelje reći ćemo detaljno o novoj vjeronaučnoj godini.

- Od sutra kreću radovi na obnovi sanitarnog čvora u pastoralnom centru. Sljedećih mjesec dana toaleti na župi neće biti u funkciji.

- U četvrtak u 19.15 sati je sastanak Obiteljske zajednice. Svi zainteresirani su dobrodošli!

- Pogledajte novi broj župnog listića i novi katolički tisak na stoliću.

- Prošle smo nedjelje prikupili 5.000 eura pomoći za misiju Adea u Ugandi. Vlč. Losire svima od srca zahvaljuje i želi obilje Božjeg blagoslova! Iskreno hvala svima.

- Započinje jesenski kvatreni tjedan u kojem su vjernici pozvani na intenzivniju molitvu i djela pokore i ljubavi. Tjedan je posvećen molitvi za svećenička i redovnička zvanja te za kršćansku izgradnju mladeži. Završava u subotu 21. rujna liturgijom kvatri.