22. RUJNA 2024.

PETAK: SV. VINKO PAULSKI, PREZBITER, OSNIVAČ LAZARISTA

- Od ove srijede (25. rujna) započinju prijave za župni vjeronauk. Molimo naše prvopričesnike i krizmanike za sljedeću godinu 2024./25., da se prijave online preko naše stranice, najkasnije do 9. listopada. Potrebno je ispuniti dvije prijave:
1.) prijavu za sakrament (prijava prvopričesnika / prijava krizmanika, rubrika: prijave)
2.) prijavu za katehezu (odmah na početnoj stranici župe, odabrati jedan od ponuđenih termina vjeronauka).
Raspored župnog vjeronauka možete vidjeti na webu i oglasnoj ploči, a započet ćemo ga u tjednu od 14 listopada. S početkom vjeronauka održat će se i kratki roditeljski sastanci, o čemu ćete biti na vrijeme obavješteni, zasada je najvažnije ispuniti prijave.

- U tijeku su radovi na obnovi sanitarnog čvora u pastoralnom centru. Do sredine listopada toaleti na župi neće biti u funkciji.

- Od danas svake predzadnje nedjelje u mjesecu skupljat ćemo pomoć za radove na crkvi i pastoralnom centru. Kutija je pri dnu crkve. Hvala vam od srce na svakoj pomoći, bilo materijalnoj bilo duhovnoj.

- Pogledajte novi broj župnog listića i novi katolički tisak na stoliću.