29. RUJNA 2024.

UTORAK: SV. TEREZIJA OD DJETETA ISUSA, DJEVICA I CRKV. NAUČITELJICA
SRIJEDA: SVETI ANĐELI ČUVARI
PETAK: SV. FRANJO ASIŠKI, REDOVNIK, UTEMELJITELJ FRANJEVAČKOG REDA

- U tijeku su prijave za župni vjeronauk. Molimo naše prvopričesnike i krizmanike za sljedeću godinu 2024./25., da se prijave online preko naše stranice, najkasnije do 9. listopada. Potrebno je ispuniti dvije prijave:
1.) prijavu za sakrament
2.) prijavu za katehezu
Prijavu za katehezu možete pronaći na početnoj stranici župe, putem koje birate jedan od tri ponuđena termina vjeronauka. U sklopu prijave pri dnu stoji link koji vas vodi do druge prijave odnosno prijave za sakrament. Ukoliko ne vidite prijavu za katehezu krizmanika na početnoj stranici, lijevo i desno su strijele (ili na nekim pretraživačima bijele kocke) koje od kateheze prvopričesnika vode do kateheze krizmanika. Župni vjeronauk započinje u tjednu od 14 listopada. S početkom vjeronauka održat će se i kratki roditeljski sastanci, o čemu ćete biti na vrijeme obavješteni, zasada je najvažnije ispuniti prijave.

- U tijeku su radovi na obnovi sanitarnog čvora u pastoralnom centru. Do sredine listopada toaleti na župi neće biti u funkciji.

- U petak je prvi petak – cjelodnevno klanjanje u našoj crkvi i blagoslov s Presvetim prije večernje mise. U subotu je prva subota i cenakul u 9

- U subotu 12. listopada hodočastimo sv. Josipu u Karlovac. Zainteresirani se mogu prijaviti u sakristiji, a informacije o programu možete vidjeti na oglasnoj ploči.

- Pogledajte novi broj župnog listića i novi katolički tisak na stoliću.

- Listopad je na poseban način posvećen Blaženoj Djevici Mariji, molitvi krunice, i općenito pobožnosti Gospi. Pozivamo vas na zajedničko moljenje krunice – svaki dan prije večernje sv. mise, u 18:00 sati.