6. LISTOPADA 2024.

PONEDJELJAK: BDM OD KRUNICE; KRALJICA KRUNICE

- Do srijede traju prijave za župni vjeronauk. Molimo naše prvopričesnike i krizmanike za sljedeću godinu 2024./25., da se prijave online preko naše stranice. Potrebno je ispuniti dvije prijave:
1.) prijavu za sakrament
2.) prijavu za katehezu
Po završetku prijava, odnosno krajem sljedećeg tjedna, prijavljeni će dobiti sve potrebne informacije (početak vjeronauka, roditeljski, potrebna dokumentacija).

- U tijeku su radovi na obnovi sanitarnog čvora u pastoralnom centru. Do daljnjega toaleti na župi neće biti u funkciji.

- Sljedeće nedjelje u 19.30 naš orguljaš Dubravko Ćepulić-Polgar održat će koncert. Ulaz je besplatan, a dodatne informacije nalaze se na oglasnoj ploči.

- Naš veliki Marijin zbor traži nove članove. Zainteresirani mogu doći na probu u četvrtak u 19.30.

- Započinje nova sezona biblijskih susreta koje vodi s. Silvana Fužinato. Susreti se održavaju u samostanu sestara Presvetog Srca Isusova i svi zainteresirani su dobrodošli! Sve dodatne informacije možete vidjeti na oglasnoj ploči.

- Vikend "Možda baš isusovac" za one koje razmišljaju o duhovnom pozivu u Družbu Isusovu održati će od 18. do 20. listopada u Zagrebu. Prijaviti se možete na stranici Isusovci.hr.

- Listopad je na poseban način posvećen Blaženoj Djevici Mariji, molitvi krunice, i općenito pobožnosti Gospi. Pozivamo vas na zajedničko moljenje krunice – svaki dan prije večernje sv. mise, u 18:00 sati.