13. LISTOPADA 2024.

UTORAK: SV. TEREZIJA AVILSKA, DJEVICA I CRKV. NAUČITELJICA
ČETVRTAK: SV. IGNACIJE ANTIOHIJSKI, BISKUP I MUČENIK
PETAK: SV. LUKA, EVANĐELIST

- Večeras u 19.30 sati naš orguljaš Dubravko Ćepulić-Polgar održat će koncert. Svi ste dobrodošli, a sve dodatne informacije nalaze se na oglasnoj ploči.

- Završene su prijave za župni vjeronauk. Roditeljski sastanci bit će u ponedjeljak 21. listopada: u 18.30 za roditelje prvopričesnika, i u 19.15 za roditelje krizmanika. Vjeronauk započinje od utorka 22. listopada.

- Sljedeći tjedan župni ured neće raditi u popodnevnom terminu u utorak i četvrtak i jutarnjem terminu u petak. Ostalo vrijeme radi po uobičajenom rasporedu.

- Naš veliki Marijin zbor traži nove članove. Zainteresirani mogu doći na probu u četvrtak u 19.30.

- Zagrebačka Nadbiskupija potiče na prikupljanje namjenske kolekte za unesrećene u Bosni i Hercegovini od nedavnih poplava. Svoj prilog možete ostaviti u kutiji na dnu crkve. Od srca hvala na svakoj pomoći!

- Započinje nova sezona biblijskih susreta koje vodi s. Silvana Fužinato. Susreti se održavaju u samostanu sestara Presvetog Srca Isusova i svi zainteresirani su dobrodošli! Sve dodatne informacije možete vidjeti na oglasnoj ploči.

- Listopad je na poseban način posvećen Blaženoj Djevici Mariji, molitvi krunice, i općenito pobožnosti Gospi. Pozivamo vas na zajedničko moljenje krunice – svaki dan prije večernje sv. mise, u 18:00 sati.