20. LISTOPADA 2024.

- Danas slavimo Misijsku nedjelju! Uz molitve za misije u duhu solidarnosti s braćom i sestrama u udaljenim dijelovima svijeta prikupljamo i pomoć za vanjske misije. Pri dnu crkve je kutija u koju možete položiti prilog za pomoć misijama. Hvala na svakom daru!

- Sutra su kratki roditeljski sastanci: u 18.30 za roditelje prvopričesnika, i u 19.15 za roditelje krizmanika. Vjeronauk započinje od utorka po odabranim grupama.

- Listopadski susret Obiteljske zajednice bit će u četvrtak u 19.15 sati. Svi zainteresirani su dobrodošli!

- Sljedeće nedjelja je nedjelja zahvale za Božja dobročinstva. Donesite kruh, kolače ili plodove zemlje za blagoslov i zahvalu Bogu pod sv. misom u 9.30 sati. Nakon misnog slavlja, zajedno ćemo blagovati kolače i peciva u velikoj dvorani.

- U sklopu akcije Caritasa Zagrebačke nadbiskupije „Kad činiš dobro, čini dvostruko dobro“, naš će župni Caritas iduće nedjelje prodavati lampaše ispred crkve tijekom prijepodnevnih misa. Cijena jednog lampaša je 3 eura. Polovica prihoda ide za potrebe Caritasa Zagrebačke nadbiskupije, a polovica za potrebe župnog Caritasa.

- Listopad je na poseban način posvećen Blaženoj Djevici Mariji, molitvi krunice, i općenito pobožnosti Gospi. Pozivamo vas na zajedničko moljenje krunice – svaki dan prije večernje sv. mise, u 18:00 sati.